Tokyo Ghoul 2. Sezon Bölümleri Hangi Gün Çıkıyor?

Merhaba Tokyo Ghoul severleri ve fanları..

Bize çok fazla soruyor geliyor “Tokyo Ghoul hangi gün çıkıyor?“, “Tokyo Ghoul 2. sezon 2. bölüm ne zaman çıkacak?“, “Tokyo Ghoul 2. sezon bölümleri hangi gün çıkar?” tarzında. Bizde bu yüzden genel bir duyuru yapalım dedik. Hem herkes aradığı şeyi hemen bulur, hemde sürekli aynı sorulara cevap vermek zorunda kalmayız.

 

Peki Tokyo Ghoul 2. Sezon Bölümleri Hangi Gün Çıkıyor?

Tokyo Ghoul 2. Sezon bölümleri Her Perşembe günü çıkacak ve çıkmaya devam edecektir arkadaşlar. Tabii ki takviminde bir değişiklik olmaz ise. Eğer takvimde bir değişiklik olur ise sitemizden duyurusunu yaparız tekrardan.

 

Tokyo Ghoul 2. Sezon Bölümleri Perşembe Günü Saat Kaçta Çıkar?

2. Sezonun ilk bölümünün çıktığı saati ele alır isek; Saat 19:00 – 20:00 civarlarında ingilizce altyazılı olarak çıkmaktadır. İngilizce altyazısı çıkar, çıkmaz sitemize ingilizce altyazılı olarak eklenmektedir.

 

Tokyo Ghoul 2. Sezon Bölümleri Türkçe Altyazılı Saat Kaçta Çıkar?

İngilizce altyazıyı, anime çıktıktan yaklaşık 2 saat sonra elimize aldığımızı düşünüp, Türkçe çevirisi de 2 saat sürdüğünü var sayar isek, saat 23:00-01:00 arasında TR altyazılı olarak çıkmaktadır. Altyazının satır uzunluğuna göre bu süre azalıp, artabilir arkadaşlar.

 

Anime hakkında daha fazla bilgiden haberdar olmak isterseniz facebook sayfamızı beğenip, takip edebilirsiniz.